خدمات ترجمه و طراحی آریرانگ تسک

. . . . .

قوانین آریرانگ تسک

قوانین خدمات آریرانگ تسک 

قوانین آریرانگ تسک

این قوانین به صورت دوره ای تغییر می کند و تمامی کاربران موظف هستند هر چند وقت یک بار آنها را مطالعه کنند.

قوانین مترجمین

1) تمامی مترجمین باید پس از خواندن قوانین ، در سایت ثبت نام کرده و اطلاعات و شماره تلفن معتبر (ترجیحا تلفن همراه) را برای تماس ضروری و ارسال پیامک توسط مدیر ثبت کنند و این اطمینان را داشته باشد که فقط مدیران سایت به شماره و اطلاعات وی دسترسی خواهند داشت. شماره تلفن تحت هیچ عنوان در اختیار مشتری قرار نخواهد گرفت و به مشتری هم نخواهیم گفت چه کسی ترجمه را انجام می دهد و مدیر ترجمه واسط بین مشتری و مترجم می باشد.

2) انتخاب و تایید نهایی مترجم توسط مدیر ترجمه انجام می شود و پس از انجام مصاحبه و یا تست های لازم ، انجام می شود و صرفا ثبت نام در سایت به عنوان مترجم شدن کافی نیست.

3) پس از تایید مترجم توسط مدیر ترجمه، وی موظف می باشد تا درخواستهای که از طرف مدیر ترجمه برای وی ارسال می گردد را در قسمت درخواست ها تایید کرده و حداکثر تا تاریخ تعیین شده، ترجمه را انجام داده و فایل ترجمه شده را در سایت آپلود کند و تکمیل ترجمه را تایید نماید ، در غیر اینصورت جریمه شده و از حق الزحمه وی کسر خواهد شد.

4) مترجمين حتي الامكان نبايد از ترجمه ماشيني استفاده كنند. متن ترجمه بايد روان بوده و از نظر نگارشي كاملا قابل قبول باشد.

5) اگر مترجم به هر دلیلی مشکلی داشته باشد و نتواند برای مدتی ترجمه کند حتما باید به مدیر ترجمه اعلام کند تا از لیست مترجمین برای مدت تعیین شده خارج شود تا درخواستی برای وی ارسال نشود. چون در صورت ثبت درخواست ، وی متعهد به انجام آن خواهد بود.

6) مترجمین برای دریافت حق الزحمه خود موظف به ثبت اطلاعات شماره کارت 16 رقمی شتاب و نام بانک در قسمت پروفایل کاربری می باشند و باید حتما نام دارنده کارت با نام و نام خانوادگی کاربر مطابقت داشته باشد به عبارتی کارت متعلق به مترجم باشد و این شماره کارت فقط در اختیار مدیر پرداخت برای پرداخت حق الزحمه مترجمین قرار می گیرد.

7) پرداخت های مترجمین پس از کسر سهم سایت و رسیدن به مبلغ 50000 (پنجاه هزار تومان) انجام می شود و در صورت نیاز و در مواقع ضروری برای پرداخت سریعتر ، مترجمین می توانند در قسمت تماس با ما در خواست پرداخت حق الزحمه خود را نمایند ، که در اینصورت مبلغ 500 تومان بابت هزینه انتقال وجه از حق الزحمه کم خواهد شد. جزییات پرداختهای انجام شده از طریق ایمیل info@arirangtask.com برای مترجم ارسال می شود.

8) مترجمین می توانند درصد سهم سایت را از مدیر ترجمه سوال کنند. این سهم در حال حاضر 25% می باشد و مبلغ 75% هزینه ترجمه به حساب مترجمین واریز خواهد شد. این درصد با توجه به کیفیت کار مترجم و طراح قابل تغییر می باشد.

9) مترجمین اصطلاحاتی را که معادل دقیق فارسی آن را نمی دانند به صورت زیر نویس انگلیسی بنویسند و سعی کنند فایل word نهایی را با فونت مناسب و به صورتی شکیل تر تحویل سایت دهند.
10) در ترجمه مقالات با تعداد 20 صفحه به بالا مترجمین موظف هستند بعد از ترجمه هر 10 صفحه آن را برای مدیر ترجمه ایمیل کنند تا در صورت عدم دسترسی به مترجم در انجام ترجمه تاخیری صورت نگیرد.

 

قوانین طراحان

1) تمامی طراحان باید پس از خواندن قوانین ، در سایت ثبت نام کرده و اطلاعات و شماره تلفن معتبر (ترجیحا تلفن همراه) را برای تماس ضروری و ارسال پیامک توسط مدیر ثبت کنند و این اطمینان را داشته باشد که فقط مدیران سایت به شماره و اطلاعات وی دسترسی خواهند داشت. شماره تلفن تحت هیچ عنوان در اختیار مشتری قرار نخواهد گرفت و به مشتری هم نخواهیم گفت چه کسی طراحی را انجام می دهد و مدیر طراحی واسط بین مشتری و طراح می باشد.

2) انتخاب و تایید نهایی طراح توسط مدیر طراحی انجام می شود و پس از انجام مصاحبه و یا تست های لازم ، انجام می شود و صرفا ثبت نام در سایت به عنوان طراح شدن کافی نیست.

3) پس از تایید طراح توسط مدیر طراحی، وی موظف می باشد تا درخواستهای که از طرف مدیر طراحی برای وی ارسال می گردد را در قسمت درخواست ها تایید کرده و حداکثر تا تاریخ تعیین شده، طراحی را انجام داده و فایل طراحی شده را در سایت آپلود کند و تکمیل طراحی را تایید نماید ، در غیر اینصورت جریمه شده و از حق الزحمه وی کسر خواهد شد.

4) اگر طراح به هر دلیلی مشکلی داشته باشد و نتواند برای مدتی طراحی کند حتما باید به مدیر طراحی اعلام کند تا از لیست طراحان برای مدت تعیین شده خارج شود تا درخواستی برای وی ارسال نشود. چون در صورت ثبت درخواست ، وی متعهد به انجام آن خواهد بود.

5) طراحان برای دریافت حق الزحمه خود موظف به ثبت اطلاعات شماره کارت 16 رقمی شتاب و نام بانک در قسمت پروفایل کاربری می باشند و باید حتما نام دارنده کارت با نام و نام خانوادگی کاربر مطابقت داشته باشد به عبارتی کارت متعلق به طراح باشد و این شماره کارت فقط در اختیار مدیر پرداخت برای پرداخت حق الزحمه طراحان قرار می گیرد.

6) پرداخت های طراحان پس از کسر سهم سایت و رسیدن به مبلغ 50000 (پنجاه هزار تومان) انجام می شود و در صورت نیاز و در مواقع ضروری برای پرداخت سریعتر ، طراحان می توانند در قسمت تماس با ما در خواست پرداخت حق الزحمه خود را نمایند ، که در اینصورت مبلغ 500 تومان بابت هزینه انتقال وجه از حق الزحمه کم خواهد شد. جزییات پرداختهای انجام شده از طریق ایمیل info@arirangtask.com برای طراح ارسال می شود.

7) طراحان می توانند درصد سهم سایت را از مدیر طراحی سوال کنند. این سهم در حال حاضر 25% می باشد و مبلغ 75% هزینه طراحی به حساب طراحان واریز خواهد شد.این درصد با توجه به کیفیت کار طراح قابل تغییر می باشد.

 

فرمول محاسبه تعداد صفحات ترجمه

1) هر صفحه ترجمه بين 250 تا 300 كلمه word در نظر گرفته مي شود كه بسته به تراكم متن ، وجود عکس و موضوع ترجمه ، عددي بين اين دو عدد توسط مدیر ترجمه انتخاب ميشود.

 

قوانین سفارش و ثبت سفارش ترجمه و طراحی

1) مشتری تا زمانی که مبلغ بیعانه را پرداخت نکند، سایت هیچ تعهدی برای انجام ترجمه یا طراحی نخواهد داشت و بعد از پرداخت مبلغ بیعانه فرایند انجام سفارش شروع خواهد شد و تاریخ شروع ترجمه یا طراحی و پایان ترجمه یا طراحی از زمان پرداخت بیعانه محاسبه می شود. همچنین پس از پرداخت بیعانه تا قبل از شروع ترجمه توسط مترجم و به مدت 24 ساعت امکان لغو سفارش وجود دارد و مبلغ بیعانه به مشتری پس داده خواهد شد و به حساب مشتری واریز خواهد شد و پس از 24 ساعت از پرداخت بیعانه امکان لغو سفارش وجود نخواهد داشت.
2) مشتری محترم باید توجه داشته باشد که پیداکردن مترجم یا طراح و هماهنگی با وی ممکن است زمان بر باشد و بعد از ثبت سفارش ممکن است از یک ساعت تا چند ساعت طول بکشد و در صورت پیدا نشدن مترجم یا طراح مرتبط با سفارش این موضوع به اطلاع مشتری رسانده خواهد شد.

3) مشتری برای دریافت ترجمه کامل شده یا طراحی کامل شده باید مابقی مبلغ محاسبه شده ترجمه یا طراحی را پرداخت کند تا فایل ترجمه شده یا طراحی شده در اختیار وی قرار گیرد.

4) مشتری باید تمامی فرایند سفارش را کامل انجام دهد تا به مرحله نهایی ، که دریافت فایل ترجمه یا طراحی هست برسد.

5) مشتری پس از دریافت فایل ترجمه یا طراحی باید به مترجم یا طراح امتیاز دهد و در صورت شکایت می تواند از قسمت "تماس با ما" عنوان شکایت از خدمات را انتخاب کند و باید ادله کافی برای شکایت خود ثبت کند و شکایت خود را برای مدیران ارسال کند. مدیران پس از بررسی تصمیم لازم را برای برخورد با مترجم یا طراح و جریمه وی انجام خواهد داد.

6) مشتری در صورت تایید شکایت وی توسط مدیران می تواند مبلغی از پول پرداختی و یا در شرایط خاص تمام پول خود را پس بگیرد ، در این مواقع مشتری موظف هست شماره کارت 16 رقمی شتاب خود و نام بانک را در قسمت اطلاعات حساب در پروفایل کاربری وارد کند (نام دارنده کارت باید همان نام و نام خانوادگی کاربر باشد) تا مدیران سایت بتوانند پول را به حساب وی واریز کنند.

7) برای ترجمه 50 صفحه به بالا ، تخفیف داده خواهد شد. این تخفیف در حال حاضر 5% می باشد.

8) فرمت فایل ارسالی جهت ترجمه باید PDF یا WORD باشد، در غیر اینصورت آریرانگ تسک تعهدی برای ترجمه آن نخواهد داشت.

9) مشتری حتما باید با نام کاربری خود وارد سایت شده و سفارش خود را در سیستم ثبت کند تا فرایند سفارش توسط وی قابل پیگیری باشد.

10) پس از ثبت سفارش ترجمه، حتما در قسمت سفارش ها فایل آپلود شده را بررسی کنید تا قابلیت دانلود داشته باشد و درست آپلود شده باشد در غیر اینصورت فایل شما دارای اشکال می باشد و باید مجددا به ایمیل info@arirangtask.com فایل را ارسال کنید تا سفارش شما اصلاح شود.

11) برای طراحی گرافیکی حتما توضیحات سفارش را پر کنید چون بدون توضیحات طراحی غیر ممکن است اگر نمونه کاری مد نظرتون هست می توانید لینک آن را بفرستید یا به ایمیل info@arirangtask.com نمونه کار را ارسال کنید.

12) در صورت وجود اشکال در سفارش ثبت شده و یا اشکال در فایل ترجمه، در مرحله اول از طریق ایمیل به مشتری اطلاع داده می شود و در صورت عدم پاسخ از سمت مشتری از طریق پیامک به مشتری برای اصلاح سفارش اطلاع داده خواهد شد و مشتری موظف به رفع مشکل سفارش می باشد در غیر اینصورت آریرانگ تسک تعهدی برای انجام سفارش نخواهد داشت.

13) در سفارشهای ترجمه مشتری می توانید توضیحات لازم برای چگونگی ترجمه، معادل فارسی واژه های و اصلاحات مورد نظر خود را در بخش توضیحات سفارش ثبت کند.


قوانین پرداخت آنلاین

1)  تمام کاربرانی که از پرداخت آنلاین استفاده می کنند باید شماره تلفن خود را در بخش اطلاعات کاربری وارد کرده باشند تا در مواقع ضروری و اشکال در پرداخت با آنها تماس گرفته شود.

2) در صورتیکه تراکنش نامعتبر باشد و پول از حساب کاربر کسر شده باشد ، کاربر می تواند اطلاعات تراکنش ، تاریخ و ساعت تراکنش و شماره کارت پرداخت اینترنتی را در قسمت تماس با ما در قسمت تراکنش نامعتبر وارد کند تا بررسی شود که آیا واقعا پول به حساب سایت واریز شده است یا نه و در صورتیکه پول به حساب سایت واریز نشده باشد طبق قوانین شتاب و شاپرک باید به مدت تعیین شده صبر کند تا پول به حساب وی برگشت داده شود.

 

صدور فاکتور

1)  مشتری می تواند فاکتور هر سفارش خود را در قسمت سفارشها و یا هر خرید خود را در قسمت خرید ها ، مشاهده نموده و از آن پرینت بگیرد و نزد خود نگهداری کند و در مواقع ضروری می تواند از فاکتور به عنوان سند خدمت انجام شده استفاده نموده و با کد رهگیری قابل استناد می باشد.

 

با تشکر

مدیریت آریرانگ تسک

ورود به سایتقوانین

آموزش

تعرفه خدمات

سفارش ترجمه

سفارش طراحی

لینک های مرتبط

منو

لینک های مفید

Google

صفحه اصلی