خدمات ترجمه و طراحی آریرانگ تسک

. . . . .

آموزش کامل ثبت سفارش ترجمه و طراحی

 

 آموزش خدمات آریرانگ تسک

ج) راهنما و مراحل ثبت سفارش ترجمه و طراحی

1)  برای ثبت سفارش ترجمه باید قسمت سفارش ترجمه را در منوی خدمات انتخاب کنید، در اینصورت فرم زیر برای ثبت سفارش نمایش داده می شود:

ثبت سفارش ترجمه

برای ثبت سفارش طراحی باید قسمت سفارش طراحی را در منوی خدمات انتخاب کنید، در اینصورت فرم زیر برای ثبت سفارش نمایش داده می شود:

 ثبت سفارش طراحی

 

2)  در صورت انتخاب سفارش ترجمه، موضوع سفارش، حوزه سفارش، نوع کیفیت و تاریخ پیشنهادی و همچنین توضیحات لازم برای چگونگی ترجمه باید انتخاب و ثبت شود، همچنین مقاله مورد نظر برای ترجمه باید در قسمت ارسال فایل ترجمه انتخاب شود و ثبت سفارش انجام شود.

توجه شود كه فايل ارسالي بايد در قالب فايل word يا pdf باشد. در غير اينصورت مسئوليت تاخير در ترجمه با گروه ترجمه نخواهد بود.

درصورت انتخاب سفارش طراحی، موضوع سفارش، حوزه سفارش، نوع کیفیت و تاریخ پیشنهادی و همچنین توضیحات لازم برای چگونگی طراحی باید انتخاب و ثبت شود.

پس از انجام سفارش، در قسمت سفارش ها می توانید وضعیت سفارش خود را به صورت زیر ببینید.

لیست سفارشات 

3)  در این مرحله مدیر ترجمه یا طراحی باید سفارش شما را تایید کند و مترجم یا طراح مورد نظر را انتخاب کند. پس از تایید وضعیت سفارش شما به صورت شکل زیر خواهد شد.

لیست سفارشات 

4) مشتری می تواند در قسمت سفارشها ، سفارش خود را مشاهده نماید و از قسمت فاکتور خدمات، پیش فاکتور خود را مشاهده نموده و از منوی فایل و پرینت مرورگر خود ، برای چاپ آن استفاده کند و آن را به عنوان سند نزد خود نگهداری کند.

در این مرحله مشتری می تواند در سفارش خود ، تعداد صفحات محاسبه شده برای سفارشهای ترجمه، مبلغ حساب شده برای بیعانه و مابقی مبلغ ترجمه یا طراحی را مشاهده کند و در صورت تمایل گزینه پرداخت ودیعه را بزنید. در این صورت فرم زیر نمایش داده می شود.

 تایید

5) در این قسمت دوباره تایید مجدد برای پرداخت آنلاین از شما گرفته می شود و پس از فشردن دکمه پرداخت، فرم درگاه پرداخت بانک پارسیان نمایش داده خواهد شد که از طریق تمامی کارتهای عضو شبکه شتاب می توانید پرداخت را انجام دهید.

6) پس از پرداخت فرم زیر را خواهید دید.

لیست سفارشات 

7)  در این مرحله باید مترجم یا طراح شروع ترجمه یا طراحی را تایید کند، مترجم  یا طراح می تواند در قسمت درخواستها فرم زیر را مشاهده کند.

درخواستها 

8)  سپس مترجم یا طراح باید گزینه تایید ترجمه یا طراحی را بزند که فرم زیر نمایش داده می شود.

تایید ترجمه 

9)  پس از تایید مترجم یا طراح، مشتری وضعیت سفارش را در قسمت سفارش ها به صورت زیر خواهد دید :

 لیست سفارشات

10)  پس از پایان ترجمه یا طراحی، مترجم یا طراح باید به قسمت درخواستها مراجعه کند و فرم زیر را مشاهده خواهد کرد:

درخواستها

11) سپس باید تایید ترجمه یا طراحی را بزند که فرم زیر نمایش داده می شود:

آپلود

12)  مترجم یا طراح فایل ترجمه شده یا طراحی شده را انتخاب کرده و آپلود و تایید نهایی را باید بزند. در این مرحله مشتری وضعیت سفارش را به صورت زیر خواهد دید.

لیست سفارشات

13)  سپس باید پرداخت نهایی را بزند و فرم زیر نمایش داده می شود:

پرداخت 

14) پس از پرداخت از طریق درگاه بانک پارسیان فرم زیر نمایش داده خواهد شد.

 لیست سفارشات

15)  در این مرحله فایل ترجمه شده یا طراحی شده قابل دانلود خواهد بود و مشتری پس از بررسی می تواند گزینه دادن امتیاز به مترجم  یا طراح را انتخاب کند که فرم نظر سنجی نمایش داده خواهد شد و می تواند بسته به کیفیت کار گزینه های مختلف را انتخاب کند و یا اگر ناراضی باشد می تواند در قسمت تماس با ما شکایت خود را مطرح کند.

 

نظر سنجی

با تشکر

مدیریت آریرانگ تسک

 

ورود به سایتقوانین

آموزش

تعرفه خدمات

سفارش ترجمه

سفارش طراحی

لینک های مرتبط

منو

لینک های مفید

Google

صفحه اصلی